Przeskocz do treści

PRALNIA FRALKA

Spółdzielnia Socjalna „PASJA” powstała przy PDSP w Ostrowinie. Jest przedsiębiorstwem społecznym zatrudniającym osoby niepełnosprawne m. in Timoney app. przy wykonaniu zleceń prania odzieży oraz pościeli. Istnieje możliwość dostarczenia i odebrania prania naszym transportem. fralka_logoPralnia pracuje w oparciu o profesjonalnych pracowników z wieloletnimi stażem wspieranych przez niepełnosprawnych mieszkańców Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie 네이버 카페 파일 다운로드. Posiadamy nowoczesne maszyny pralnicze gwarantujące wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług. Na życzenie, pranie może zostać wymaglowane 길잃은바이킹 다운로드.

Mając na co dzień doświadczenie z praniem pochodzącym z Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie, gdzie na stałe przebywa ok. 380 mieszkańców, znamy dokładnie specyfikę utrzymania w czystości i reperacji asortymentu pralniczego w DPS Linux console file. Pranie odbywa się zgodnie z procedurami określonymi przez SANEPID dla tego typu placówki.

Zachęcamy do nawiązania z nami korzystnej współpracy na zasadach partnerskich hotkeyz. Jesteśmy przygotowani do realizacji zindywidualizowanej oferty spełniającej Państwa oczekiwania. Niniejszym zapraszamy do kontaktu celem określenia warunków i przestawienia korzystnej oferty 윈도우 비스타 64비트 다운로드. Z każdym klientem stawki są negocjowalne w zależności od ilości prania oraz odległości w jakiej się znajduje miejsce odbioru.

Ponadto dostarczamy również opcję realizacji zleceń w trybie ekspresowym Namo Web Editor fx. Cena w usłudze ekspresowej jest wyższa o 50% od stawki podstawowej danej usługi. Czas wykonania wynosi do 24 godzin roboczych. Pracownik pralni może odmówić wykonania usługi ekspresowej, gdy jej wykonanie nie jest możliwe z uwagi na występujące ograniczenia techniczne lub organizacyjne 나는 사슴이다 다운로드.

Poniższy cennik dotyczy usługi samego maglowania.

Poszwa

6,50 zł

Poszwa pow 천지인 자판 다운로드. 1,7m szer.

8,00 zł

Prześcieradło

4,50 zł

Prześcieradło frotte

6,00 zł

Prześcieradło pow drum sample. 1.7m szer.

5,50 zł

Poszewka

2,50 zł

Jasiek

2,00 zł

Ścierka

1,50 zł

Ręcznik kąpielowy

3,20 zł

Ręcznik mały

2,50 zł

Serwetka

2,00 zł

Obrus do 1,2 mb.

4,50 zł

Obrus do 1,7 mb.

5,50 zł

Obrus do. 2,2 mb.

7,00 zł

Obrus do 2,70 mb

8,00 zł

Bieżnik

3,50 zł

Zasłona

3,00-4,00 zł/m²

Koc cienki

15 zł

Koc gruby

25 zł

Narzuta duża

25 zł

Narzuta mała

15 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​zł